MONIN syrop Piernikowy (Gingerbread) 50ml

7,00 zł
Brutto

Syrop Monin o smaku piernika 50 ml

Ilość
Produkt dostêpny

  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h

Monin Piernikowy (Gingerbread) 50ml to jeden z unikatowych smaków produkowanych przez MONIN. Cechuje się intensywnym smakiem piernika i złocisto-bursztynową barwą. Idealny do przygotowania rozgrzewającej kawy w chłodne dni. Dobrze komponuje się w drinkach na bazie whisky. Syrop piernikowy można także stosować w ciepłych i zimnych deserach. Idealnie pasuje do wszystkich rodzajów kawy (latte, cappuccino, kawa mrożona), do mleka czy koktajli mlecznych.

 

Przykładowe przepisy z zastosowaniem syropu piernikowego:

1.Piernikowy strzał

Składniki: 20 ml syropu piernikowego, 40 ml wódki, 15 ml śmietanki

Przygotowanie: syropy wlać do shakera. Wymieszać całość. Można przyozdobić bitą śmietaną i kruszoną czekoladą.

2.Piernikowe latte

Składniki: 25 ml syropu piernikowego, 150 ml mleka, 30-40ml kawy

Przygotowanie: syrop wlać do wysokiej szklanki, spienić mleko i delikatnie wlać do szklanki z syropem, przygotować kawę i bardzo delikatnie dolać do pozostałych składników. Można udekorować kruszonymi pierniczkami, lub niewielką ilocią cynamonu

Wszystkie syropy MONIN charakteryzują się wysoką jakością i niepowtarzalnym smakiem. Zawdzięczają to zastosowaniu w produkcji najwyższej jakości cukru, oraz naturalnych aromatów. Ich walory zostały docenione na całym świecie, dzięki czemu możemy znaleźć je w restauracjach, kawiarniach, pubach, hotelach oraz wszędzie tam, gdzie serwowane są najwyższej jakości drinki, koktajle, desery czy finezyjna kawa. Wszystkie oferowane przez nas syropy MONIN, produkowane są we Francji. 

MPIE50ml
2 Przedmioty

Opis

Pojemność
50 ml
Produkcja
Francja

Zobacz także