MONIN syrop karmelowy BEZCUKROWY 700ml

39,00 zł
Brutto

Syrop karmelowy w wersji bez cukru

Ilość
Produkt dostêpny

  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h

Monin karmelowy BEZCUKROWY (sugar free) 700ml to jeden z najbardziej klasycznych wariantów w ofercie firmy Monin w wersji bez cukru.  Charakteryzuje się mocnym smakiem karmelu i brązową barwą. Idealny jako dodatek do kawy, mleka czy jako składnik deserów. Bardzo dobrze komponuje siê z innymi smakami, dlatego jego szerokie zastosowanie ogranicza jedynie wyobraźnia.

Do produkcji syropu zamiast cukru zastosowana suklarozę (słodzik otrzymywany bezpośrednio z cukru). Dzięki temu każda porcja syropu to tylko kilka kcal. Syrop karmelowy sugar free był wielokrotnie testowany przed wprowadzeniem na rynek (w 1991 roku). Jest bezpieczny dla diabetyków, kobiet w ciąży i dzieci

Przykładowe przepisy z zastosowaniem syropu karmelowego:

1.Anielskie piekło

Składniki: 25 ml syropu karmelowego, 15 ml syropu lub likieru waniliowego, 40 ml wódki, 15 ml śmietanki

Przygotowanie: produkty wlać do shakera. Całość wymieszać

2.Karmelowe latte

Składniki: 25 ml syropu karmelowego, 150 ml mleka, 30-40ml kawy

Przygotowanie: syrop wlać do wysokiej szklanki, spienić mleko i delikatnie wlać do szklanki z syropem, przygotować kawę i bardzo delikatnie dolać do pozostałych składników.

 

Wszystkie syropy MONIN charakteryzują się wysoką jakością i niepowtarzalnym smakiem. Zawdzięczają to zastosowaniu w produkcji najwyższej jakości surowców, oraz naturalnych aromatów.

MKABC700ml
3 Przedmioty

Opis

Pojemność
700 ml
Produkcja
Francja

Zobacz także