MONIN syrop Piernikowy (Gingerbread) 700ml

39,00 zł
Brutto

Syrop o smaku piernikowym

Ilość
Produkt dostêpny

  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h

Monin Piernikowy (Gingerbread) 700ml to jeden z unikatowych smaków produkowanych przez MONIN. Cechuje się intensywnym smakiem piernika i złocisto-bursztynową barwą. Idealny do przygotowania rozgrzewającej kawy w chłodne dni. Dobrze komponuje się w drinkach na bazie whisky. Syrop piernikowy można także stosować w ciepłych i zimnych deserach. Idealnie pasuje do wszystkich rodzajów kawy (latte, cappuccino, kawa mrożona), do mleka czy koktajli mlecznych.

 

Przykładowe przepisy z zastosowaniem syropu piernikowego:

1.Piernikowy strzał

Składniki: 10 ml syropu piernikowego, 20 ml whisky

Przygotowanie:  syrop wlać do kieliszka, delikatnie dolać whisky

2.Piernikowe latte

Składniki: 25 ml syropu piernikowego, 150 ml mleka, 30-40ml kawy

Przygotowanie: syrop wlać do wysokiej szklanki, spienić mleko i delikatnie wlać do szklanki z syropem, przygotować kawę i bardzo delikatnie dolać do pozostałych składników. Można udekorować kruszonymi pierniczkami, lub niewielką ilością cynamonu

Wszystkie syropy MONIN charakteryzują się wysoką jakością i niepowtarzalnym smakiem. Zawdzięczają to zastosowaniu w produkcji najwyższej jakości cukru, oraz naturalnych aromatów. Ich walory zostały docenione na całym świecie, dzięki czemu możemy znaleźć je w restauracjach, kawiarniach, pubach, hotelach oraz wszędzie tam, gdzie serwowane są najwyższej jakości drinki, koktajle, desery czy finezyjna kawa. Wszystkie oferowane przez nas syropy MONIN, produkowane s¹ we Francji. 


W naszym sklepie dostępna jest także wersja syropu piernikowego bez cukru.

Sugerowana data do spożycia: 30.11.2019

MPIE700ml
4 Przedmioty

Opis

Pojemność
700 ml
Produkcja
Francja

Zobacz także