Zasady zwrotów

Kupujący, który dokonał zakupu w sklepie Kawowo.com.pl jako osoba fizyczna może odstąpić od umowy (zwrócić zakupiony towar) w okresie 14 dni od dnia odebrania przesyłki z zamówieniem, bez podania przyczyn.

Możliwość zwrotu przysługuje wyłącznie klientom dokonującym zakupu na potrzeby prywatne, czyli tym którzy nie dokonali zakupu na potrzeby przedsiębiorstwa.

W przypadku odstąpienia od umowy kawowo.com.pl zwróci Kupującemu ŚRODKI OTRZYMANE ZA ZWRÓCONE PRZEDMIOTY, oraz RÓWNOWARTOŚĆ NAJTAŃSZEJ FORMY WYSYŁKI DOSTĘPNEJ W SKLEPIE (9,95zł - paczkomat).

Koszt zwrotu produktów pokrywa KUPUJĄCY.

W celu odstąpienia od zawartej umowy, należy złożyć  stosowne oświadczenie woli (w terminie 14 dni od dnia odbioru przesyłki)na

a) adres e-mail: sklep@kawowo.com.pl

b ) na dres: CAFFETTIERA (stoisko z kawą) al. Pokoju 67, 31-580 Kraków

Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej

PO PRZESŁANIU OŚWIADCZENIA woli towar może zostać zwrócony TYLKO w takim stanie w jakim został zakupiony (nie wskazującym na ślady użytkowania, opakowanie produktów spożywczych nie zostało otwarte, a w przypadku pozostałych produktów wraz z wszystkimi metkami)

Przesyłkę należy nadać na adres:

CAFFETTIERA (stoisko z kawą),

al. Pokoju 67,

31-580 Kraków

tel: 502 780 647

Wzór Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

Caffettiera Michał Filiciak
os. Niepodległości 3a
31-867 Kraków
NIP: 6782919251

Ja…………...............……………………. niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy …….................................................................….…………………………………………………………………………………………………………., numer zamówienia……………………………………… .Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .


Imię i nazwisko………………………………………………………….
Adres…………………….……..…………………………………….
Data………………………………………………………………………….…….……………………………………………………………………

Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)