Lavazza Tierra Selection kawa ziarnista 1000g
search
  • Lavazza Tierra Selection kawa ziarnista 1000g

Lavazza Tierra Selection kawa ziarnista 1000g

119,90 zł
Brutto

Średnio intensywna 100% Arabika z przeważającymi nutami migdałów, mlecznej czekolady i kwiatów jaśminu.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka Wysyłka

 

Zwrot do 14 dni

Lavazza Tierra Selection 100% Arabika to mieszanka kaw z Ameryki Centralnej i Południowej. W smaku dominują mlecznej czekolady, migdałów i kwiatów jaśminu. Odpowiedni dobór aromatycznych Arabik pozwala otrzymać napar pozbawiony goryczy i kwaskowatości w smaku. Wypalana pod ekspresy ciśnieniowe i kawiarki.

Lavazza Tierra Selection jest oznaczona certyfikatem Rainforest Alliance.

Kawy z serii Tierra zawierają ziarna pochodzące od społeczności uczestniczących w działającym od 2002 roku projekcie Fundacji Lavazza. Celem projektu jest zrównoważony rozwój. Zakłada poprawę warunków życia rolników uprawiających kawę, polepszenia jakości dostarczanych ziaren, przy poszanowaniu środowiska. W ramach projektu fundacja współpracuje z Rainforest Alliance. Obecnie projektem Fundacji Lavazza objętych jest ponad 97 000 rolników z 17 krajów na 3 kontynentach.

W składzie Lavazza Tierra Selection 100% Arabika znajdziemy ziarna z regionu Jinotega w Nikaragui gdzie Fundacja Lavazza wspiera 25 wspólnot drobnych rolników pomagając im wprowadzić technologię uprawy poprawiającą jakość plonów z poszanowaniem środowiska naturalnego

2 Przedmioty

Opis

Skład
100% Arabika
Stopień palenia
średnie
Intensywność smaku
niska
Gorycz
niska
Kwasowość
niska
Produkcja
Włochy
Zawartość kofeiny
niska
Waga
1000g

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.